Orlik Bojanów

Aktualności

Harmonogram treningów 27.01-2.02.2020

Poniedziałek

- grupa BAMBINI godzina 16:30 hala w Bojanowie;
- grupa U9 godzina 18:00 hala w Bojanowie
- trening bramkarski 19:30.

WTOREK

- grupa U10 godzina 16:30 hala w Przyszowie;
- grupa U12 godzina 18:00 hala w Przyszowie;

ŚRODA

- grupa BAMBINI godzina 16:30 hala w Bojanowie;
- grupa U9 godzina 18:00 hala w Bojanowie;

CZWARTEK

- grupa U10 godzina 16:30 hala w Przyszowie
- grupa U12 godzina 18:00 hala w Przyszowie;

PIĄTEK

- grupa U12 godzina 17:00 hala w Bojanowie

NIEDZIELA
- liga halowa w Stalowej Woli rocznik 2011

UWAGA!!! osoby które biorą udział w lidze halowej proszę o wpłatę wpisowego,  kwota wpisowego uzależniona jest od liczebności grupy (przypominam, że od grupy wpisowe wynosi 500zł).

(ani)

TURNIEJE PLANOWANE DO ROZEGRANIA W NAJBLIŻSZYM CZASIE

TURNIEJ DLA ROCZNIKÓW 2011 i 2012/2013 w Tarnobrzegu w dniach 25-26.01.2020
wpisowe od drużyny 300zł

PLAKATGŁOWNY LPFA WINTERCUP Easy Resize.com

GRUNWALD CUP

part000001 Easy Resize.com

SPARTA LEŻAJSK CUP
Tu już zgłosiłem drużyny w rocznikach 2009 oraz 2007

received 804529253339416 Easy Resize.com

TRENINGI W DRUGIM TYGODNIU FERII 20-26.01.2020

Poniedziałek

- grupa BAMBINI godzina 16:30 hala w Bojanowie;
- grupa U9 godzina 18:00 hala w Bojanowie
- trening bramkarski odwołany.

WTOREK

- grupa U10 godzina 16:30 hala w Przyszowie;
- grupa U12 godzina 18:00 hala w Przyszowie;

ŚRODA

- grupa BAMBINI godzina 16:30 hala w Bojanowie;
- grupa U9 godzina 18:00 hala w Bojanowie;

CZWARTEK

- grupa U10 godzina 16:30 hala w Przyszowie

- grupa U12 godzina 18:00 hala w Przyszowie;

PIĄTEK

- grupa U12 godzina 17:00 hala w Bojanowie

SOBOTA

- mecz sparingowy grupy U12 od godziny 13:30 Z Sokołkiem Nisko na boisku w Stanach.
Grupa U10 odpoczywa z powodu braku sparingpartnera.

 

STAL ŁAŃCUT CUP - sobota 18.01.2020

Wyjazd na turniej do Łańcuta godzina 12:45. Wyjeżdżamy spod Orlika w Bojanowie, zabieramy 30zł na wpisowe na turniej jedziemy własnym transportem. Proszę więc rodziców o zorganizowanie dojazdu na turniej. Proszę również o potwierdzenie obecności osób które wyraziły chęć wzięcia udziału w turnieju.

1.W turnieju udział bierze sześć drużyn z rocznika 2007 i młodsi

2. Mecze rozgrywane są systemem każdy z każdym.

3. O kolejności miejsc decydują: Liczba punktów, wynik bezpośredniego spotkania, różnica bramek, większa ilość zdobytych bramek, wzuty karne.
4. Podczas zawodów obowiązują podstawowe przepisy dotyczące gry w piłkę nożną zgodnie ze standardami UEFA.
5. Liczba zawodników na boisku: 4 graczy w polu + 1 bramkarz. Zespół może liczyć 12 zawodników
6. Zmiany w systemie hokejowym – „lotne” – w strefie trenera.
7. Piłkę do gry z autu wprowadza się nogą.
8. Brak tzw. „piątki” przy wznowieniu piłki od bramki. Bramkarz wznawia grę po aucie bramkowym ręką lub nogą z podłoża.
9. Czas trwania meczu wynosi 16 minut.
10. Przed rozpoczęciem swojego pierwszego meczu trener/opiekun zobowiązany jest o przekazanie listy zgłoszeniowej do kierownika zawodów.
11. Trener/Opiekun jest odpowiedzialny za swoją drużynę podczas trwania całego turnieju.
12. Opłata za turniej (wpisowe) 250 zł. Proszę o informacje przed turniejem jaką płatność dana drużyna wybiera.
13. Organizator turnieju zapewnia:

Puchary, nagrody indywidualne, wodę, opiekę medyczną, wyżywienie, sędziego.
14. Serdecznie zapraszamy.

 

Drużyny

1. Spec Stal Łańcut Biała                                
2. Spec Stal Łańcut Niebieska
3. LKSArka Albigowa
4. KKS Kolbuszowianka Kolbuszowa
5. UKS GAP Orlik Bojanów
6. Oleszyce/Sokołów

Wyniki

Lp Godzina Drużyny Wyniki
1 14.00 Stal Łańcut Biała - Stal Łańcut Niebieska  
2 14.17 Arka Albigowa – Kolbuszowianka Kolbuszowa  
3 14.34 Orlik Bojanów – Oleszyce/Sokołów  
4 14.51 Stal Łańcut Biała - Arka Albigowa  
5 15.08 Stal Łańcut Niebieska - Orlik Bojanów  
6 15.25 Kolbuszowianka Kolbuszowa - Oleszyce/Sokołów  
7 15.42 Stal Łańcut Biała - Orlik Bojanów  
8 15.59 Stal Łańcut Niebieska - Arka Albigowa  
9 16.16 Stal Łańcut Biała - Kolbuszowianka Kolbuszowa  
10 16.33 Stal Łańcut Niebieska - Oleszyce/Sokołów  
11 16.50 Orlik Bojanów - Kolbuszowianka Kolbuszowa  
12 17.07 Arka Albigowa - Oleszyce/Sokołów  
13 17.24 Stal Łańcut Niebieska - Kolbuszowianka Kolbuszowa  
14 17.41 Stal Łańcut Biała - Oleszyce/Sokołów  
15 17.58 Arka Albigowa - Orlik Bojanów  

TRENINGI W PIERWSZYM TYGODNIU FERII 13-18.01.2020

Poniedziałek

- grupa BAMBINI godzina 16:30 hala w Bojanowie;
- grupa U9 godzina 18:00 hala w Bojanowie
- trening bramkarski odwołany.

WTOREK

- grupa U10 godzina 16:30 hala w Przyszowie;
- grupa U12 godzina 18:00 hala w Przyszowie;

ŚRODA

- grupa BAMBINI godzina 16:30 hala w Bojanowie;
- grupa U9 godzina 18:00 hala w Bojanowie;

CZWARTEK

- grupa U10 godzina 16:30 hala w Przyszowie

- grupa U12 godzina 18:00 hala w Przyszowie;

PIĄTEK

- grupa U12 godzina 17:00 hala w Bojanowie

SOBOTA

- turniej rocznika 2007/2008 w Łańcucie jeżeli będą chętni;

(ani)

NIEDZIELA 12.01.2020. turniej grupy U12 w Nisku

wosp

GRAMY DLA WOŚP 12 stycznia hala RCEZ w Nisku ul.Sandomierska 1.
TERMINARZ:

9.00 Sokół Nisko – Orlik Rudnik

9.20 Sokół Kamień – Orlik Bojanów

9.45 Sokół Nisko – Sokół Kamień

10.10 Orlik Bojanów – Orlik Rudnik

10.40 Orlik Rudnik – Sokół Kamień

11.00 Sokół Nisko – Orlik Bojanów

Mecze po 20 min.

Zbiórka na hali godzina 8:50, gramy w strojach orlikowych, zabieramy ochraniacze i wodę.
KADRA - wszyscy chętni.

(ani)

26-01-2018 20:30
Lider Jata 7 : 2 FC Cyganki
26-01-2018 20:00
Tajfun Katy 4 : 1 Tajfun Cholewiana Góra
26-01-2018 19:40
Tajfun Cholewiana Góra 2 : 3 FC Cyganki
26-01-2018 19:20
Lider Jata 1 : 1 Tajfun Katy
26-01-2018 18:50
FC Cyganki 2 : 2 FC Przyszów
26-01-2018 18:30
Tajfun Katy 3 : 0 Trans Kołodzieje