Orlik Bojanów

Aktualności

WARSZTATY SZKOLENIOWE PZPN MOBILNEGO AMO – POWIAT STALOWOWOLSKI BLOK VII

BOJANÓW 7 1

 Na trening pokazowy meldują się Gabriel Laksowski, Maciej Fila, Józef Sulich oraz Kuba Wolak, zbiórka na orliku godzina 16:30 rozpoczęcie treningu godzina 17:00.
  Na grę selekcyjną meldują się Michał Kobylarz, Oliwier Wdowiak, Antoni Siembida oraz Bartek Tetla, zbiórka godzina 18:00, rozpoczęcie gry godzina 18:30.
Proszę dodstosować ubiór do warunków pogodowych.
Gdyby ktotkolwiek z wyżej wymienionych osób nie mógł być obecny proszę o kontakt.

(ani)

Treningi w tygodniu 9-14.03.2020

Poniedziałek

- grupa BAMBINI godzina 16:30 hala w Bojanowie;
- grupa U9 godzina 18:00 hala w Bojanowie 
- trening bramkarski 19:30???

- Grupa U12 sparing z Siarką Tarnobrzeg o godzinie 17:00 w Tarnobrzegu, dojazd własny wyjzad spod orlika 16:20

WTOREK

- grupa U10 godzina 16:30 orlik w Bojanowie/Hala w Przyszowie  (w zależności od pogody);

ŚRODA

Mobila Akademia Młodych Orłów 16:00 - 19:30

- treningi grupy BAMBINI i U9 przełożone na piątek

CZWARTEK

- grupa U10 godzina 16:30 hala w Przyszowie/ orlik w Bojanowie
- grupa U12 godzina 18:00 hala w Przyszowie/ orlik w Bojanowie;

PIĄTEK

- grupa BAMBINI godzina 16:30 hala w Bojanowie;
- grupa U9 godzina 18:00 hala w Bojanowie
- grupa U12 godzina 19:30 - trening orlik w Bojanowie lub hala

SOBOTA
- liga halowa w Stalowej Woli rocznik 2012/13

(ani)

SOBOTA 7marca liga halowa w Stalowej Woli rocznik 2009/10

5 KOLEJKA ROCZNIK 2009 07.03.20201 1

Zbiórka na hali w Rozwadowie godzina 9:50. Gramy w storjach orlikowych, zabieramy ochraniacze i wodę. Ponieważ jest to ostania kolejka z rozdaniem medali i pucharów będziemy czekać do końca rozgrywek, proszę wieć o zabranie czegoś na ząb.

(ani)

Treningi w tygodniu 2.03-8.03.2020

UWAGA!!!
Ponieważ pogoda pozwala na to by rozpocząć treningi na zewnątrz to proszę o dodstosowanie ubioru adekwatnie do pogody, czapki, rękawiczki oraz odzież termiczna.
Treningi na orliku będą mieć dwie najstarsze grupy czyli U10 i U12, a z czasem i młodsze czyli U9 i grupa BAMBINI.

Poniedziałek

- grupa BAMBINI godzina 16:30 hala w Bojanowie;
- grupa U9 godzina 18:00 hala w Bojanowie 
- trening bramkarski odwołany!!!

WTOREK

- grupa U10 godzina 16:30 orlik w Bojanowie/Hala w Przyszowie  (w zależności od pogody);
- grupa U12 godzina 18:00  orlik w Bojanowie/Hala w Przyszowie ;

ŚRODA

- grupa BAMBINI godzina 16:30 hala w Bojanowie;

- grupa U9 godzina 18:00 hala w Bojanowie;

CZWARTEK

- grupa U10 godzina 16:30 hala w Przyszowie/ orlik w Bojanowie
- grupa U12 godzina 18:00 hala w Przyszowie/ orlik w Bojanowie;

PIĄTEK

- grupa U12 godzina 18:00 - trening odwołany;

SOBOTA
- liga halowa w Stalowej Woli rocznik 2009/10

SMS CUP niedziela 1 marca 2020

plakat turniej sms1 Easy Resize.com

Zbiórka i wyjazd spod orlika w Bojanowie godzina 7:30. Wpisowe do turnieju wynosi 250 zł od drużyny. Gramy w storjach orlikowych, zabieramy ochraniacze i wodę.

(ani)

Niedziela 1 marca 2020 Liga Halowa Stalowa Wola - rocznik 2011

2011 5 kol new

Zbiórka wszystkich zawodników na hali w Rozwadowie godzina 8:20, gramy w strojach orlikowych, zabieramy ochraniacze i wodę oraz coś na ząb ponieważ gramy cały dzień. Po całodziennych rozgrywkach nastąpi uroczyste zakończenie ligi halowej wraz z rozdaniem medali za udział w rozgrywkach.

(ani)

26-01-2018 20:30
Lider Jata 7 : 2 FC Cyganki
26-01-2018 20:00
Tajfun Katy 4 : 1 Tajfun Cholewiana Góra
26-01-2018 19:40
Tajfun Cholewiana Góra 2 : 3 FC Cyganki
26-01-2018 19:20
Lider Jata 1 : 1 Tajfun Katy
26-01-2018 18:50
FC Cyganki 2 : 2 FC Przyszów
26-01-2018 18:30
Tajfun Katy 3 : 0 Trans Kołodzieje