Orlik Bojanów

Aktualności

Treningi w tygodniu 9-15.12.2019r.

Poniedziałek

- grupa BAMBINI godzina 16:30 hala w Bojanowie;
- grupa U9 godzina 18:00 hala w Bojanowie
- trening bramkarski godzina 19:30.

WTOREK

- grupa U10 godzina 16:30 hala w Przyszowie;
- grupa U12 godzina 18:00 hala w Przyszowie;

ŚRODA

- grupa BAMBINI godzina 16:30 hala w Bojanowie;
- grupa U9 godzina 18:00 hala w Bojanowie;

CZWARTEK

- grupa U10 godzina 16:30 hala w Przyszowie;
- grupa U12 godzina 18:00 hala w Przyszowie;

PIĄTEK

- grupa U12 godzina 17:00 hala w Bojanowie

SOBOTA

- liga halowa rocznika 2012

NIEDZIELA

- liga rocznika 2011
(ani)

NIedziela 8 grudnia turniej rocznika 2007 w Łańcucie

sport południe

 Informacje odnośnie turnieju.
START godzina 9:30
- losowanie grup. GODZINA 10:00 start turnieju.
Turniej podzielony na 2 grupy po 4 drużyny, gdzie każda z każdą rozegra po 2 mecze.
Mecze rozgrywane w systemie 4+1 po 11 minut.
KONIEC turnieju- rozdanie nagród zaplanowane na godzine 17:15.
Turniej rozgrywany w nowej hali przy ZESPOLE SZKÓŁ TECHNICZNYCH W ŁAŃCUCIE, adres : Armii Krajowej 51A, 37-100 Łańcut
Wpisowe na turniej wynosi 350 zł.
Zbiórka i wyjazd spod orlika w Bojanowie godzina 8:00.
Proszę również o zgodę od rodziców na piśmie na wyjazd na turniej: "Wyrażam zgodę na udział mojego syna w Turnieju Piłki Nożnej w Łańcucie w dniu 8.12.2019r....."
 
KADRA:
1.Adrian Kuryś
2. Mateusz Papucin
3. Gabriel Laskowski
4. Maciej Fila
5. Józef Sulich
6. Przemek Szukalski
7. Radek Marut
8. Marek Wdowiak
9. Bartek Sączawa
10. Kacper Kopeć
11. Franek Sadecki
12. Tomek Jarosz

(ani)
 

LIGA HALOWA STALOWA WOLA - niedziela 8 grudnia 2019 rocznik 2009/10

222

Zbiórka na hali w Rozwadowie (ul. Polna 15) godzina 9:50.
Gramy w strojach orlikowych zabieramy wodę i ochraniacze na nogi.
Gdyby ktokolwiek nie mógł wziąć udziału w meczach ligowych proszęo kontakt.

KADRA

1.Wiktor Rachwał
2. Kuba Bednarz
3. Bartek Tetla
4. Mateusz Smotryś
5. Bartek Kozioł
6. Szymek Kuryś
7. Oliwier Wdowiak
8. Michał Kobylarz
9. Antek Siembida
10. Olek Siembida
11. Mateusz Żak
12.Filip Ligęcki
13. Jan Szymanek
14. Andrzej Szymanek

(ani)

(ani)

Treningi w tygodniu 2-8.12.2019r.

Poniedziałek

Mecz szkoleniowy grupy U12 w Tarnobrzegu wyjazd spod Orlika godzina 16:00, jedziemy busem.
Treningi młodszych grup przełożone na piątek

WTOREK

- grupa U10 godzina 16:30 hala w Przyszowie;
- grupa U12 godzina 18:00 hala w Przyszowie;

ŚRODA

- grupa BAMBINI godzina 16:30 hala w Bojanowie;
- grupa U9 godzina 18:00 hala w Bojanowie;

CZWARTEK

- grupa U10 godzina 16:30 hala w Przyszowie;
- grupa U12 godzina 18:00 hala w Przyszowie;

PIĄTEK

- grupa BAMBINI godzina 16:30 hala w Bojanowie;
- grupa U9 godzina 18:00 hala w Bojanowie;
NIEDZIELA

- turniej halowy grupy U10 w Stalowej Woli
- turniej rocznika 2007 w Łańcucie.
(ani)

LIGA HALOWA STALOWA WOLA - niedziela 1 grudnia 2019 rocznik 2011

1 KOLEJKA ROCZNIK 2011

KADRA:
1. Patryk Tereszkiewicz
2. Adrian Dul
3. Marcel Gałka
4. Michał Wdowiak
5. Dawid Gębski
6. Szymon Wdowiak
7. Kuba Surowiec
8. Michał Wdowiak
9. Wojtek Wdowiak
10. Szymon Kopeć
Zbiórka na hali w Rozwadowie (ul. Polna 15) godzina 8:00.
Gramy w strojach orlikowych zabieramy wodę i ochraniacze na nogi.
Gdyby ktokolwiek nie mógł wziąć udziału w meczach ligowych proszęo kontakt.

(ani)

LIGA HALOWA STALOWA WOLA sobota 30 listopada rocznik 2012/2013

1 KOLEJKA ROCZNIK 2012

KADRA:

1. Jaś Bednarz
2. Dawid Sączawa
3. Michał Lesiczka
4. Antek Chudzik
5. Max Laskowski
6. Wojtek Klecha
7. Sebastian Laba
8. Grzegorz Stec
9. Jaś Szczęch
10. Dawid Gałka
11. Wiktor Bednarz
Zbiórka na sali w Rozwadowie (ul. Polna 15) godzina 8:00
Gramy w strojach orlikowych zabieramy ochraniacze na nogi i wodę.
Gdyby ktokolwiek nie mógł wziąć udziału w meczach ligowych proszę o kontakt.

(ani)

26-01-2018 20:30
Lider Jata 7 : 2 FC Cyganki
26-01-2018 20:00
Tajfun Katy 4 : 1 Tajfun Cholewiana Góra
26-01-2018 19:40
Tajfun Cholewiana Góra 2 : 3 FC Cyganki
26-01-2018 19:20
Lider Jata 1 : 1 Tajfun Katy
26-01-2018 18:50
FC Cyganki 2 : 2 FC Przyszów
26-01-2018 18:30
Tajfun Katy 3 : 0 Trans Kołodzieje