Orlik Bojanów

Aktualności

Sobota 21 grudnia 2019 mecze szkoleniowe

Jutro tj w sobotę na stadionie w Stanach odędą się gry szkoleniowe grup U10 i U12.
Ponieważ nie udało mi się umówić żadnego sparingpartnera zagramy dwie gry wewnętrzne.
Grupa U10 zbiórka stadion w Stanach godzina 12:30, proszę również zabrać ze sobą 40 zł na wpisowe do Stalowowwolskiej Ligi Halowej, ponieważ orgaznizator prosi o wpłatę wpisowego chociaż od jednej grup do końca roku.
Grupa U12 zbiórka godzina 13:45, gramy we własnych strojach treningowych, gramy na trawie więc zabieramy obuwie do gry na trawie.

(ani)

Treningi w tygodniu 16-21.12.2019r.

Poniedziałek

- grupa BAMBINI godzina 16:30 hala w Bojanowie;
- grupa U9 godzina 18:00 hala w Bojanowie
- trening bramkarski godzina 19:30.

WTOREK

- grupa U10 godzina 16:30 hala w Przyszowie - testy sprawności piłkarskiej;
- grupa U12 godzina 18:00 hala w Przyszowie - testy sprawności piłkarskiej;

ŚRODA

- grupa BAMBINI godzina 16:30 hala w Bojanowie - testy sprawności piłkarskiej;
- grupa U9 godzina 18:00 hala w Bojanowie - testy sprawności piłkarskiej;

CZWARTEK

W czwartek od godziny 16:15 na hali w Przyszowie odbędzie się sesja zdjęciowa w strojach klubowych dla wszystkich grup trenujących kolejno od grupy Bambini, U9, U10 i U12.
Obecność wszystkich obowiązkowa!!!

Po zdjęciach odbędzie się mikołajkowy turniej gier i zabaw dla wszystkich dzieci trenujących w Szkółce Orlika.
Do zabawy zapraszam również rodziców proszę więc o ubiór sportowy również rodziców. W planach jest mecz grupy U12 kontra rodzice :)

PIĄTEK

- grupa U12 godzina 17:00 hala w Bojanowie

SOBOTA

Sparinigi grupy U10 i U12

(ani)

Niedziela 15 grudnia turniej rocznika 2011 w Stalowej Woli

20191212 061728

KADRA:
1. Patryk Tereszkiewicz
2. Adrian Dul
3. Marcel Gałka
4. Michał Wdowiak
5. Dawid Gębski
6. Szymon Wdowiak
7. Kuba Surowiec
8. Michał Wdowiak
9. Wojtek Wdowiak
10. Szymon Kopeć
11. Bartek Czochara
12. Dawid Kopeć 
Zbiórka na hali w Rozwadowie (ul. Polna 15) godzina 7:45
Gramy w strojach orlikowych zabieramy wodę i ochraniacze na nogi.
Gdyby ktokolwiek nie mógł wziąć udziału w meczach ligowych proszę o kontakt.

(ani)

Sobota 14 grudnia Turniej rocznika 2012/13 w Stalowej Woli

20191212 075220

KADRA:

1. Jaś Bednarz
2. Dawid Sączawa
3. Michał Lesiczka
4. Antek Chudzik
5. Max Laskowski
6. Wojtek Klecha
7. Sebastian Laba
8. Grzegorz Stec
9. Jaś Szczęch
10. Dawid Gałka
11. Wiktor Bednarz

Zbiórka na hali w Rozwadowie (ul. Polna 15) godzina 7:45
Gramy w strojach orlikowych zabieramy wodę i ochraniacze na nogi.
Gdyby ktokolwiek nie mógł wziąć udziału w meczach ligowych proszę o kontakt.

(ani)

Sobota 14 grudnia Turniej rrocznika 2009/10 W Łańcucie

W sobotę chłopcy  z  rocznika 2009/10 wyjeżdżają na turniej do Łańcuta. Na turniej jedziemy własnym transportem, wpisowe od drużyny wynosi 350 zł.
Zbiórka i wyjazd spod Orlika w Bojanowie godzina 8:00.

KADRA:

1.Wiktor Rachwał
2. Kuba Bednarz
3. Bartek Tetla
4. Mateusz Smotryś
5. Bartek Kozioł
6. Szymek Kuryś
7. Oliwier Wdowiak
8. Michał Kobylarz
9. Antek Siembida
10. Olek Siembida
11. Mateusz Żak

Więcej szczegółów podam po dzisiejszym treningu.

(ani)

Treningi w tygodniu 9-15.12.2019r.

Poniedziałek

- grupa BAMBINI godzina 16:30 hala w Bojanowie;
- grupa U9 godzina 18:00 hala w Bojanowie
- trening bramkarski godzina 19:30.

WTOREK

- grupa U10 godzina 16:30 hala w Przyszowie;
- grupa U12 godzina 18:00 hala w Przyszowie;

ŚRODA

- grupa BAMBINI godzina 16:30 hala w Bojanowie;
- grupa U9 godzina 18:00 hala w Bojanowie;

CZWARTEK

- grupa U10 godzina 16:30 hala w Przyszowie;
- grupa U12 godzina 18:00 hala w Przyszowie;

PIĄTEK

- grupa U12 godzina 17:00 hala w Bojanowie

SOBOTA

- liga halowa rocznika 2012

NIEDZIELA

- liga rocznika 2011
(ani)

26-01-2018 20:30
Lider Jata 7 : 2 FC Cyganki
26-01-2018 20:00
Tajfun Katy 4 : 1 Tajfun Cholewiana Góra
26-01-2018 19:40
Tajfun Cholewiana Góra 2 : 3 FC Cyganki
26-01-2018 19:20
Lider Jata 1 : 1 Tajfun Katy
26-01-2018 18:50
FC Cyganki 2 : 2 FC Przyszów
26-01-2018 18:30
Tajfun Katy 3 : 0 Trans Kołodzieje