Orlik Bojanów

Aktualności

Szkółka Orlika 21.02.2018

Zajęcia grupy BAMBINI odbędą się na hali w Bojanowie o godzinie 16:30.

(ani)

TURNIEJ IM. BŁ. KS. MARKIEWICZA

Na turniej planuję zbarać dwie grupy:
- najmłodsza to osoby z rocznika 2008 i 2009
- grupa stasza to osoby urodzone w latach 2005, 2006 i 2007.
Podaję dwunastoosobowe składy każdej z grup które chcę zgłosić do turnieju, ale na sam turniej będę mógł zabarać tylko 8 osób z każdej grupy, takie wymogi stawia organizator.
Kto pojedzie na turniej w poszczególnej kategorii wiekowej będzie zależeć tylko od samych trenujących, od obecności na zajęciach i od sprawowania się podczas treningów, ja zaś wybiorę najlepszych na turniej do Stalowej Woli.
Turniej rozpoczyna się 17- 18 marca, a finał planowany jest na 7-8 kwietnia 2018r.
Nie ma wpisowego.

SKŁAD 2008 i młodsi
1. Adrian Kuryś
2. Kopeć Kacper
3. Wdowiak Oliwier
4. Kobylarz Michał
5. Guściora Michał
6. Jamka Mikołaj
7. Smoleń Karol
8. Kuryś Szymon
9. Bednarz Bartek
10. Tetla Bartek
11. Bieleń Filip
12. Gabryś Wdowiak

SKŁAD 2005 i młodsi
1. Kuba Smoleń.
2. Mateusz Barnaś
3. Kobylarz Patryk
4. Młynarczyk Jan
5. Jarosz Karol
6. Dul Maciej
7. Laskowski Gabriel
8. Jarosz Tomasz
9. Fila Maciej
10. Franek Sadecki
11. Przemek Szukalski
12. Bartek Sączawa

(ani)

SZKÓŁKA ORLIKA 20.02.2018

Trenujemy wg. garfiku:
- grupa U-10 godzina 16:30;
- grupa U-12 godzina 18:00.

(ani)

SZKÓŁKA ORLIKA 19.02.2018

Zajęcia grupy BAMBINI odbędą się na hali w Bojanowie o godzinie 16:30.
Trening bramkarski godzina 17:30.

(ani)

TURNIEJ GRUPY BAMBINI W PRZECŁAWIU

W najbliższą niedzielę 18 lutego grupa BAMBINI (rocznik 2012 i młodsi) wraz z rówieśnikami z Sokołka Nisko uda się na turniej do Przecławia. Będzie to dla tej grupy pierwsza taka przygoda z piłką. Turniej ten rozegrany zostanie na zasadzie festiwalu gdzie nie będzie prowadzona żadna klasyfikacja, a najważniejsza będzia zabawa i możliwość zagrania z rowieśnikami z innych drużyn.

Do Przecławia udajemy się własnym transportem. Zbiórka pod Orlikiem w Bojanowie godzina 8:30
W razie nieobecności proszę o kontakt tel. 502057241

SKŁAD:
1. Marcel Gałka
2. Dawid Gałka
3. Igor Bąk
4. Jaś Bednarz
5. Wiktor Bednarz
6. Karol Bednarz
7. Amelka Marut

(ani)

NIEDZIELA 18.02.2018 HLPND ROCZNIK 2007

W niedzielę swoje ostatnie mecze w Halowej Lidze Piłki Nożnej Dzieci rozegrają chłopcy z rocznika 2007.

Mecze: LPFA Biłgoraj godz. 17:00 i DAP Lider Sokolniki godz. 19:00
KADRA 2007

1. Adrian Kuryś
2. Kopeć Kacper
3. Laskowski Gabriel
4. Fila Maciej
5. Dul Maciej
6. Sadecki Franek
7. Sączawa Bartek
8. Jarosz Tomasz
9. Marut Radek
10. Szukalski Przemek
11. Bednarz Michał

Zbiórka hala w Przyszowie godzina 16:30.

Osoby które byly w zeszłą niedzielę  na turnieju w Jeżowym proszę o składkę za wpisowe do turnieju po 30zł od osoby. 

26-01-2018 20:30
Lider Jata 7 : 2 FC Cyganki
26-01-2018 20:00
Tajfun Katy 4 : 1 Tajfun Cholewiana Góra
26-01-2018 19:40
Tajfun Cholewiana Góra 2 : 3 FC Cyganki
26-01-2018 19:20
Lider Jata 1 : 1 Tajfun Katy
26-01-2018 18:50
FC Cyganki 2 : 2 FC Przyszów
26-01-2018 18:30
Tajfun Katy 3 : 0 Trans Kołodzieje