Orlik Bojanów

Aktualności

DEICHMANN 2020 STALOWA WOLA - OSTATNI DZWONEK

UWAGA!!!
Osoby chętne mają czas do jutra do 21:00 (środa 19.08.2020r.) na potwierdzenie udziału w turnieju, jeżeli nie będzie zgłoszeń to nie wystąpimy w tegorocznej edycji turnieju.

Przedstawiamy terminy tegorocznej edycji rozgrywek DMM Stalowa Wola 2020.
Pierwsza kolejka 23 sierpnia 2020 r. - harmonogram zostanie przesłany do 20 sierpnia

W tym roku nasze zmagania rozegramy na nowopowstałym obiekcie jakim jest Podkarpackie Centrum Piłki Nożnej w Stalowej Woli przy ul. Hutniczej 15.

Harmonogram naszych gier wygląda następująco:

• 1 kolejka – 23 sierpnia 2020 - w godzinach 9:00 - 15:00
• 2 kolejka – 30 sierpnia 2020 - w godzinach 9:00 - 15:00
• 3 kolejka – 6 września 2020 - w godzinach 9:00 - 15:00
• 4 kolejka – 13 września 2020 - w godzinach 9:00 - 15:00
• 5 kolejka – 20 września 2020 - w godzinach 9:00 - 15:00
• 6 kolejka – 27 września 2020 - w godzinach 9:00 - 15:00
• Finały miejskie w kategoriach wiekowych U7 oraz U13 – 3 października 2020 - w godzinach 9:00 - 15:00
• Finały miejskie w kategorii wiekowej U9 oraz U11 – 10 października 2020 - w godzinach 9:00 – 15:00

GRAFIK TRENINGÓW W TYGODNIU 18-22.08.2020r.

WTOREK

UWAGA!!! W DNIU DZISIEJSZYM WSZYSTKIE ZAJĘCIA ZOSTAJĄ ODWOŁANE ZE WZGLĘDU NA INTENSYWNE OPADY DESZCZU I MOŻLIWOŚĆ WYSTĄPIENIA BURZY, BOISKA NIE NADAJĄ SIĘ DO TRENINGU!!!

- grupa U11 godzina 16:00 w boisko w Stanach - odwołany
- grupa U13 godzina 17:30 boisko w Stanach - odwoałany;
- grupa U7 godzina 19:15 boisko Orlik w Bojanowie - odwoałany;

ŚRODA
- grupa U13 godzina 16:00 - boisko w Bojanowie za wtorek;
- grupa U7 godzina 18:15 Orlik w Bojanowie;
- grupa U9 godzina 19:30 Orlik w Bojanowie;

CZWARTEK
- grupa U13 godzina 16:00 boisko w Bojanowie;
- grupa U11 godzina 17:45 boisko w Bojanowie;
- grupa U7 (za wtorek) i U9 godzina 19:15  boisko Orlik w Bojanowie

PIĄTEK
- grupa U13 godzina 16:00 pierwsza kolejka ligowa trampkarza młodszego, mecz z JKS II Jarosław boisko trawiaste w Stanach, zbiórka przed meczem godzina 15:00;
- grupa U11 godzina 18:00  boisko trawiaste w Stanach.

SOBOTA
- grupa U11, czwarta kolejka ligowa mecz z ZKS II Stal Stalowa Wola, Stalowa Wola godzina 11:30, zbiórka na stadionie w Stanach godzina 10:00.

(ani)

Piątek 14 sierpnia 2020 Sparing ze Spartą Jeżowe

W piątek drużyna trampkarzy rozegra sparing z drużyną z Jeżowego. Gramy w Jeżowym o godzinie 18:30, zbiórka i wyjazd spod stadionu w Stanach godzina 18:00.

Piątek 14 sierpnia 2020 liga podkarpacka młodzika młodszego

W piątek o godzinie 17:00 na stadionie w Stanach rozegramy trzecią kolejkę podkarpackiej ligi młodzika młodszego.
Zbiórka na stadionie w Stanach godzina 16:15, zabieramy dokument tożsamości i ochraniacze oraz wodę. Proszę o potwierdzenie obecności sms-em.


(ani)

GRAFIK TRENINGÓW W TYGODNIU 11-14.08.2020r.

WTOREK
- grupa U13 godzina 15:30 boisko trawiaste w Stanach;

- grupa U11 druga kolejka ligowa gramy z AP II Stalowa Wola w Stalowej Woli o godzinie 18:00, zbiórka i wyjazd godzina 17:00 stadion w Stanach, dojazd własny, zabieramy ochraniacze, dokument tożsamości i wodę, proszę o potwierdzenie obecności sms-em;

- grupa U7 odwołany ze względu na kolejkę ligową grupy U11, odpracujemy w innym terminie.

ŚRODA
-  trening bramkarski 16:30;
- grupa U7 godzina 18:15 Orlik w Bojanowie;
- grupa U9 godzina 19:30 Orlik w Bojanowie;

CZWARTEK
- grupa U13 godzina 16:00 boisko w Stanach;
- grupa U7 godzina 18:00 boisko orlik, za wtorek;
- grupa U9 godzina 19:15  boisko Orlik w Bojanowie

PIĄTEK
- grupa U11 trzecia kolejka ligowa gramy w Stanach z ZKS Stal Stalowa Wola zbiórka przed meczem godzina 16:15;
- grupa U13 godzina 18:30 boisko trawiaste w Stanach;

(ani)

SOBOTA 8 sierpnia 2020 grupa U13

W sobotę 8 sierpnia grupa U13 rozegra grę wewnętrzną lub istnieje możliwość zagrania sparingu z drużyną Sokołek Kamień w Kamieniu o godzinie 10:00.
Więcej szczegółów podam po dzisiejszym treningu.

26-01-2018 20:30
Lider Jata 7 : 2 FC Cyganki
26-01-2018 20:00
Tajfun Katy 4 : 1 Tajfun Cholewiana Góra
26-01-2018 19:40
Tajfun Cholewiana Góra 2 : 3 FC Cyganki
26-01-2018 19:20
Lider Jata 1 : 1 Tajfun Katy
26-01-2018 18:50
FC Cyganki 2 : 2 FC Przyszów
26-01-2018 18:30
Tajfun Katy 3 : 0 Trans Kołodzieje